Darčekové poukážky

Daruj od srdca, daruj pre zdravie, silu a pohodu.

Objednávka darčekovej poukážky

Objednávam si darčekovú poukážku, ktorú je možné si  vybrať v podobe konzultácií, terapie či cvičenia v Bratislave, Liptovskom Mikuláši či online formou.
Termín si dohodneme spolu po úhrade mailom alebo telefonicky, budem Ťa kontaktovať. Veľmi dobre si prosím prekontroluj kontaktné údaje v objednávke.

Nahliadnite na ponuku služieb

Numerologické konzultácie

Cesta k sebapoznaniu cez reč čísel z dátumu narodenia. Poznáš sám seba, svoje silné a slabé stránky, tvoje životné poslanie? Poznáš svoj skrytý potenciál? Máš prácu, ktorá ťa napĺňa a baví? Máš fungujúci partnerský vzťah? Numerológia nahliada až do hlbín duše a pomáha človeku odhaliť aj to, čo je navonok neviditeľné.

Zvukoterapia

Zvukoterapia predstavuje holistickú metódu liečby zvukom. Vychádza z východných kultúr a v mnohých krajinách je uznávaná ako oficiálna liečebná metóda. Terapia zvukom využíva vibráciu, frekvenciu, ktorá prechádza do každej bunky nášho tela a tým dochádza k celkovej harmonizácii. Liečivé vibrácie zvukov zároveň nalaďujú organizmus na samoliečivé procesy. Myseľ aj telo sa naladí na vyššie frekvencie a vytvorí priestor na opätovné spojenie sa so sebou.

Joga

Joga pre mňa zo začiatku predstavovala iba fyzické cvičenie. Jej praktizovanie však má mnohé vedľajšie benefity v podobe psychickej pohody, harmónie a radosti. Postupom času sa jóga stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života, ako zdroj poznania seba samej a inšpirácie pri objavovaní nových možností.