Cenník služieb

Prehľad služieb, ktoré vám ponúkam.

Vyskúšali numerologický rozbor

Musím priznať, že ma výsledok Zuzkinho numerologického rozboru veľmi prekvapil. Nikdy by som nepovedala ako nás čísla nášho dátumu narodenia charakterizujú a ovplyvňujú naše smerovanie počas života. Určite odporúčam! Pomohlo mi to pochopiť príčinu vzniku mnohých životných situácií, ktoré sa mi v živote udiali. Ale čo je podstatné, Zuzkine slová ma stále posúvajú vpred. Ďakujem!
Veronika
Sereď
Zuzičkin rozbor mi pomohol otvoriť oči a v prvom rade pochopiť samú seba. Veľmi ma prekvapilo, avšak v tom najlepšom slova zmysle, ako všetko neskutočne sedelo s mojím doterajším konaním a vnímaním mnohých životných skutočností. Definitívne je to skvelá pomôcka pre usmernenie do života v akejkoľvek oblasti a vrelo odporúčam sa k nemu vrátiť po istej dobe, pretože to pomôže pochopiť mnohé aspekty života a správne nasmerovať na zvládnutie nasledovných výziev. Som nesmierne rada za takýto "ťahák" do života. Ďakujem!
Peťka
Bratislava
Ďakujem za numerologický rozbor, veľmi mi pomohol v pochopení seba a mojom nasmerovaní. Toľko vecí som si neuvedomovala, veľmi mi to pomohlo. Určite odporúčam každému.
Katka
Liptovský Mikuláš