Numerologické konzultácie

Cesta k sebapoznaniu cez reč čísel z dátumu narodenia.

Poznáš sám seba, svoje silné a slabé stránky? Vieš aké je tvoje životné poslanie? Poznáš svoj skrytý potenciál? Máš prácu, ktorá ťa napĺňa a baví? Máš fungujúci partnerský vzťah? Na všetky tieto a mnohé ďalšie otázky ponúka odpoveď práve numerológia. Nahliada až do hlbín duše a pomáha človeku odhaliť aj to, čo je navonok neviditeľné.

Vyber si z ponuky konzultácií

Dopraj si numerologickú konzultáciu pre seba alebo svojich blízkych.

Ponuka mojich konzultácií

Konzultácia trvá do 60, 90 alebo 120 minút, podľa druhu konzultácie. 

Mám záujem o konzultáciu

V prípade záujmu o numerologickú konzultáciu ma kontaktuj telefonicky, správou alebo vyplň formulár a ja sa ti v krátkom čase ozvem.

Ďakujem za dôveru a tvoj záujem o konzultáciu, veľmi si to vážim.

Konzultácia prebieha dvomi spôsobmi, z ktorých si môžeš vybrať:

  • osobne v Bratislave alebo v Liptovskom Mikuláši podľa vzájomnej dohody
  • online cez whatsapp, skype, alebo akýkoľvek iný, pre teba vyhovujúci spôsob
PON-PIA 08:00 - 17:00

Inšpirácia zo sveta čísel

Vyskúšali numerologický rozbor

Musím priznať, že ma výsledok Zuzkinho numerologického rozboru veľmi prekvapil. Nikdy by som nepovedala ako nás čísla nášho dátumu narodenia charakterizujú a ovplyvňujú naše smerovanie počas života. Určite odporúčam! Pomohlo mi to pochopiť príčinu vzniku mnohých životných situácií, ktoré sa mi v živote udiali. Ale čo je podstatné, Zuzkine slová ma stále posúvajú vpred. Ďakujem!
Veronika
Sereď
Zuzičkin rozbor mi pomohol otvoriť oči a v prvom rade pochopiť samú seba. Veľmi ma prekvapilo, avšak v tom najlepšom slova zmysle, ako všetko neskutočne sedelo s mojím doterajším konaním a vnímaním mnohých životných skutočností. Definitívne je to skvelá pomôcka pre usmernenie do života v akejkoľvek oblasti a vrelo odporúčam sa k nemu vrátiť po istej dobe, pretože to pomôže pochopiť mnohé aspekty života a správne nasmerovať na zvládnutie nasledovných výziev. Som nesmierne rada za takýto "ťahák" do života. Ďakujem!
Peťka
Bratislava
Zuzkina numerologická konzultácia bola pre mňa mimoriadnou udalosťou. Nemala som nejaké veľké očakávania, ale to čo som od nej dostala bolo pre mňa niečo neuveriteľné. Zuzka mi vyše hodiny rozprávala veci, ktoré naozaj viem o sebe len ja, akoby ma poznala celý život - od mojej povahy, cez talenty, úspechy, neúspechy, možnosti, schopnosti... A najväčšou hodnotou pre mňa samozrejme bolo to, že mi načrtla pravdepodobné možnosti toho, kde by som sa mala uberať a čo ďalej rozvíjať. Keďže vždy robím viac ako stihnem a to aj v zmysle smerovania a sebavzdelávania, tak mi veľmi dobre padlo vedieť, že stačí len to, čo naozaj podporí moje talenty, cestu a smerovanie. Konzultácia ma oslobodila z prehnaných nárokov, ktoré na seba vytváram a priniesla veľkú slobodu ísť len po jednej ceste v ľahkosti a spokojnosti. Ďakujem a z celého srdca odporúčam každému!
Ivon
Bratislava
Ďakujem za numerologický rozbor, veľmi mi pomohol v pochopení seba a mojom nasmerovaní. Toľko vecí som si neuvedomovala, veľmi mi to pomohlo. Určite odporúčam každému.
Katka
Liptovský Mikuláš

Numerologická konzultácia ako darček

Numerologickú konzultáciu si môžeš objednať pre seba, partnera/partnerku, alebo pre svoju rodinu. V prípade, že si prosíš venovať numerologickú konzultáciu so mnou ako darček, mám v ponuke darčekové poukážky.