Služby

Ponuka od srdca, ponuka pre zdravie, silu a pohodu.

Joga

Joga pre mňa zo začiatku predstavovala iba fyzické cvičenie. Jej praktizovanie však má mnohé vedľajšie benefity v podobe psychickej pohody, harmónie a radosti. Postupom času sa jóga stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života, ako zdroj poznania seba samej a inšpirácie pri objavovaní nových možností.

Zvukoterapia

Zvukoterapia predstavuje holistickú metódu liečby zvukom. Vychádza z východných kultúr a v mnohých krajinách je uznávaná ako oficiálna liečebná metóda. Terapia zvukom využíva vibráciu, frekvenciu, ktorá prechádza do každej bunky nášho tela a tým dochádza k celkovej harmonizácii. Liečivé vibrácie zvukov zároveň nalaďujú organizmus na samoliečivé procesy. Myseľ aj telo sa naladí na vyššie frekvencie a vytvorí priestor na opätovné spojenie sa so sebou.

Numerologické konzultácie

Cesta k sebapoznaniu cez reč čísel z dátumu narodenia. Poznáš sám seba, svoje silné a slabé stránky, tvoje životné poslanie? Poznáš svoj skrytý potenciál? Máš prácu, ktorá ťa napĺňa a baví? Máš fungujúci partnerský vzťah? Numerológia nahliada až do hlbín duše a pomáha človeku odhaliť aj to, čo je navonok neviditeľné.

Čo hovoria klienti

Ďakujem za numerologický rozbor, veľmi mi pomohol v pochopení seba a mojom nasmerovaní. Toľko vecí som si neuvedomovala, veľmi mi to pomohlo. Určite odporúčam každému.
Katka
Liptovský Mikuláš
Zuzičkin rozbor mi pomohol otvoriť oči a v prvom rade pochopiť samú seba. Veľmi ma prekvapilo, avšak v tom najlepšom slova zmysle, ako všetko neskutočne sedelo s mojím doterajším konaním a vnímaním mnohých životných skutočností. Definitívne je to skvelá pomôcka pre usmernenie do života v akejkoľvek oblasti a vrelo odporúčam sa k nemu vrátiť po istej dobe, pretože to pomôže pochopiť mnohé aspekty života a správne nasmerovať na zvládnutie nasledovných výziev. Som nesmierne rada za takýto "ťahák" do života. Ďakujem!
Peťka
Bratislava
Veľmi rada si prečítam Zuzkine podnetné a inšpiratívne články zo všetkých kategórií. Nechala som sa inšpirovať jej cvičením a úžasný pozdrav Slnka som zaradila medzi moje ranné radosti. Ďakujem, veľmi.
Ivana
Bratislava

Darčekové poukážky

Obdaruj seba, či svojich blízkych a daruj im zo srdca konzultáciu, zvukoterapiu či lekciu jogy.