Môj príbeh

Kade ma moje životné cestičky vedú.

Vyrastala som v malej dedinke pod Tatrami na Liptove. Odmalička som bola vedená k športu a práci na záhrade, obe činnosti sú dodnes pre mňa najväčším aktívnym relaxom. Počas detstva a dospievania som sa na život pozerala príliš vážne a zodpovedne, chýbala mi ľahkosť bytia. 

V poslednom ročníku strednej školy som si nebola istá, ktorým smerom by som sa rada profesne uberala. Nakoniec som sa rozhodla pre štúdium na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie, Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Samotné štúdium bolo pre mňa veľmi náročné, až do momentu, kedy som sa začala zaoberať vývojom fermentovaných potravín, z čoho vznikla aj moja dizertačná práca. Cesta doktorandského štúdia ma priviedla k veľkej samostatnosti, ale dostala ma aj do situácií, ktoré boli mimo mojej komfortnej zóny, napríklad keď som učila a viedla mladších študentov. Našla som sa aj v písaní, doposiaľ to boli vedecké publikácie a kapitola v knihe. Možno tu som si prvýkrát uvedomila, že keď niečo človek robí s láskou a od srdca, ide to ľahučko a aj prípadné prekážky sa zdolávajú oveľa jednoduchšie. 

Škola ma obohatila o množstvo poznatkov, ale až ako produktová manažérka v potravinárskej firme som zisťovala, čo v skutočnosti obnáša proces vývoja. Mala som pocit, že až teraz začala ozajstná škola, škola života.

Popri tomto mojom pracovnom potravinárskom svete som si vytvorila ešte jeden, paralelný vnútorný svet. Vstúpila mi do života joga, ktorá mi dovolila spomaliť a nájsť hlbší zmysel života. Na joge som zažila prvýkrát tibetské spievajúce misky a ich schopnosť liečenia na všetkých úrovniach. Začala sa moja cesta vzdelávania aj v týchto oblastiach. A keď som už bola pripravená, prišla mi do života možnosť absolvovať Školu numerológie. Všetko toto mi otvorilo dvere do novej dimenzie vnímania seba samej aj okolitého sveta. 

Naučila som sa byť sama so sebou a aj sama sebou vo svojej autenticite. Vtedy som pocítila, že je čas odísť z práce a začať si tvoriť život podľa seba. Bolo to moje osobné znovuzrodenie, od ktorého sa začalo odvíjať všetko nanovo. Vďaka tomu, že som mala možnosť vidieť výsledky a zmeny na sebe samej, začalo mi dávať zmysel odovzdávať skúsenosti ďalej, pomáhať k uvedomeniu si vlastnej vnútornej sily, svojho potenciálu a inšpirovať. Keby mi niekto pre pár rokmi povedal, že budem inštruktorkou jogy a venovať sa numerologickým konzultáciám, neverila by som mu. Asi by som sa len pousmiala.

Dnes je to realita a ja ďakujem, že môžem. V potravinárstve a vývoji fermentovaných potravín som predsa len čiastočne ostala. Vidím v tom budúcnosť, a pre mňa je to cesta neustáleho skúmania a prinášania nových, zdravších alternatív pre spoločnosť. Všetky tieto oblasti a nástroje sebapoznania ma doviedli k tomu, že dnes je pre mňa najväčším úspechom vnútorný pokoj, väčšia ľahkosť v živote a to, že sa viem na veci pozrieť z rôznych uhlov pohľadu. Začala som tiež dôverovať ceste, po ktorej som vedená a v mojom živote sa začali diať doslova zázraky. Odvtedy mi vždy prídu do života knihy, ľudia a všetko, čo práve potrebujem. Svoj príbeh píšem preto, aby som ťa povzbudila, že aj v najväčšej výzve v našom živote môžeme vidieť príležitosť pre svoj osobný posun a rast. A dokonca aj malou zmenou postoja dokážeme zmeniť veľmi veľa.

Mám záujem o konzultáciu

V prípade záujmu o numerologickú konzultáciu ma kontaktuj telefonicky, správou alebo vyplň formulár a ja sa ti v krátkom čase ozvem.

Ďakujem za dôveru a tvoj záujem o konzultáciu, veľmi si to vážim.

Konzultácia prebieha dvomi spôsobmi, z ktorých si môžeš vybrať:

  • osobne v Bratislave alebo v Liptovskom Mikuláši podľa vzájomnej dohody
  • online cez whatsapp, skype, alebo akýkoľvek iný, pre teba vyhovujúci spôsob
PON-PIA 08:00 - 17:00