Tajná reč čísel

Aký je plán mojej duše, moje poslanie, moje dary a kto vlastne som? Tieto a mnohé ďalšie otázky si kladie veľa ľudí v dnešných časoch transformácie. Aké by to bolo poznať odpovede nielen na tieto, ale aj mnohé ďalšie otázky? Odpovede na ne môžeme nájsť práve v našom dátume narodenia.

Čísla sú našou každodennou súčasťou. Berieme ich ako samozrejmosť k popisovaniu kvantity, ich kvalitu a skutočný potenciál však vníma málokto.  Práve popisom kvalít sa zaoberá numerológia, veda o číslach. Za otca numerológie je považovaný grécky filozof a matematik Pytagoras, ktorý veril, že svet je postavený na sile čísel a že každé číslo má svoju vibráciu.  

Samotný dátum narodenia v sebe ukrýva kľúč k tajomstvu o každom z nás. Prostredníctvom čísel je možné nahliadnuť do tých najtajnejších zákutí osobnosti, vďaka čomu môžeme porozumieť sebe, svojim potrebám, životnému smerovaniu, životným skúškam, dokonca aj to, v akom roku sa práve nachádzame. Numerológia nám tiež dokáže ľahko objasniť podstatu nášho partnerského vzťahu, ale aj vhodnosť výberu zamestnania.

Numerológia je pre ľudí, ktorí cítia, že sa v živote potrebujú posunúť ďalej, pre tých, ktorí sa zaujímajú o sebarozvoj, ale aj pre tých, ktorí chcú vylepšiť svoje vzťahy. Možno aj pre všetkých, ktorých zaujíma život z hlbšieho uhla pohľadu. Práve prostredníctvom čísel môžeme dostať odpovede na mnohé otázky a tak zmeníme uhol pohľadu na seba samých, situácie, ale aj ľudí v našom okolí.  

S láskou,

Najčítanejšie články:

Zdieľať tento článok:

Nahliadnite aj na tieto články

Vďačnosť

Život sa nám nedeje len tak sám od seba, vytvárame si ho svojimi myšlienkami, názormi, presvedčeniami, častokrát aj tými nevedomými.  Všade sa o tom píše, hovorí,

Dary a cnosti 12 znamení zverokruhu

Jedného dňa sa Boh postavil pred svojich 12 detí a do každého zasial semienko ľudského života. Potom k nemu každé dieťa pristúpilo, aby dostalo svoj dar.

Wellness pre telo a dušu

Tibetské spievajúce misky – okrúhle, kovové nádoby rozličných tvarov a veľkostí pochádzajúce z oblasti Himalájí, kde sa dodnes aj vyrábajú. Tibetská miska po rozozvučaní paličkou vydáva

Zázrak menom fermentácia

V posledných rokoch sa venuje veľká pozornosť upevňovaniu zdravia, podpore imunity a predchádzaniu civilizačných ochorení a alergií. Preto si nižšie povieme pár slov o fermentácii a nápoji 3-tieho tisícročia.